Mina olen Kirsti,

Iluvaldkonnas olen tegev juba 15 aastat, nii Eestis kui Soomes. Alustasin kaubanduskeskuste ilumaailmas ilukonsultandina, sealt edasi juba koolitused iluvaldkonnas, millel osalen ka praegu. Mõned neist, mille olen läbinud, toon välja ka siin. 

Julgen väita, et ma olen n-ö sarikoolituja. Miks? Mulle meeldib suhelda, uusi tutvusi luua ja suhelda oma ala proffesionaalidega. Igaühelt on midagi õppida. Samuti tuleb kätt pulsil hoida uute trendide osas, ei saa jääda vanasse kinni. Midagi uut omandades oled ka ise motiveeritud ja sul ei ole kunagi igav.

Suurema majanduslanguse aegu, aastaid tagasi, viis mu tee kuueks aastaks põhjanaabrite juurde Soome. Siis sai loodud minu esimene oma firma. Ühel hetkel oli aeg tulla kodumaale tagasi, siis juba kodukanti ning alustada kliendibaasiga jälle nullist. Läbisin ka Eestis ettevõtluskoolituse. Sai loodud oma järgmine firma ning hakkasin oma teenuseid pakkuma kodukandis Kuusalus. Toodete osas olen alati hinnanud oma pakutavates teenustes kvaliteeti.

Ilu ja inimesed on mind alati huvitanud ja fotograafia oli lihtsalt selle loomulik jätk, et jäädvustada ilu. Jumestan ise ja teen ka soenguid, niisiis köidabki mind see, et kogu teenuse otsast lõpuni ise teen.

Minu poolt pakutavad teenused!

Läbitud koolitused

Meik:

Kulmud:

Ripsmepikendused (volüümi, klassika):

Soengud:

Küüned ja maniküür:

Fotograafia:

Muud koolitused

KR Stuudio – kunst on kohtumispaik, siin saavad kokku tegijad ja nägijad!