Fotograafia

Fotograafia on mind paelunud väga pikka aega. See on kunst ja looming – minu kõige tugevam külg. Olen ise ka iga-aastane fotograafi külastaja ja valinud alati just erineva fotograafi, sest kõigi käekiri on erinev. 

Fotograafiani ei jõudnud ma suvaliselt pilte klõpsutades, et äkki see ükskord õnnestub. Alustasin algusest, midagi teadmata, aga ma teadsin, et looming ja kompositsioon on mu tugev külg. Sisu ehk oli, aga puudus pakend. Ja teadaolevalt on fotograafia pakend kallis ja lõputu. Sisetunne ütles, kas nüüd või mitte kunagi – just do it! 

Helis Künnap oli see ,kes pakkus Tartus võimalust töö kõrvalt õppida. Olen talle väga tänulik selle üdini positiivse ja asjaliku koolituse eest, et ka minusugusele tehnikavõhikule tehti selgeks, mis on fotoaparaat 🙂.
Ja piltide töötlemine on lausa minu uus hobi. Hetkel tunnen, et olen tugev portree-, buduaari-, pere- ja fantaasiafotograafina, aga kindlasti arendan ka teisi tahke selles valdkonnas. Olen avatud igasugusele koostööle. Iga tehtud samm fotograafias on minu edasine areng.

Näita mulle kangelast ja ma kirjutan teile tragöödia !

F.Scott Fitzgerald

Portfoolio

Võimalik soetada ka kinkekaarte

KR Stuudio aitab rõhutada ja jäädvustada Sinu ebamaist ilu!